Доступність посилання

ТОП новини

Апеляційний суд повідомив, що відхилив скаргу на рішення поновити Насірова на посаді голови ДФС


11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України
11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України

Шостий апеляційний адміністративний суд 17 лютого відхилив скаргу на рішення поновити Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби, повідомила пресслужба суду в коментарі Радіо Свобода.

Судді залишили без задоволення скарги Кабінету міністрів, Державної фіскальної служби та колишнього народного депутата Андрія Журжія. Вони подали апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду від 11 грудня 2018 року.

31 січня 2018 року Кабінет міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС.

11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив його на посаді. Втім, фактично він на роботу не вийшов.

Наразі ДФС розділили на Державну податкову й Державну митну служби.

За даними слідства, Насіров причетний до так званої «газової схеми Онищенка» і впродовж 2015 року ухвалив низку «безпідставних і незаконних рішень» про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму понад мільярд гривень. Слідство вважає, що такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень. Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.

XS
SM
MD
LG