Доступність посилання

ТОП новини
26 Червень 2019, Київ 12:46

У Київраді планують боротися з незаконною рекламою телефонними дзвінками


Чоловік та жінка сидять на тлі банеру зі слоганом «Змінюємо наше місто!». Київ, 18 вересня 2015 року

Ті, хто розклеює незаконні рекламні оголошення, будуть отримувати телефонні дзвінки з вимогою усунути порушення – відповідне рішення «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва» 15 листопада ухвалили депутати Київради.

Згідно з рішенням, розміщення оголошень має здійснюватись лише у спеціально призначених для цього місцях. Реклама, розміщена на інших елементах інфраструктури, має бути прибрана власником чи балансоутримувачем.

Читайте також: ​Заборона політичної реклами демократизує вибори (огляд преси)

В разі самовільного розміщення реклами на контактний телефон, вказаний в оголошенні, будуть надходити автоматичні дзвінки з інформуванням про порушення правил благоустрою, повідомляють у прес-службі міської влади.

«Усі оголошення, якими завішаний кожен стовп та стіни будинків – це теж обличчя нашого із вами міста. Тож відтепер всі, хто незаконно розміщує рекламні оголошення, отримуватимуть набридливі телефонні дзвінки кожні кілька хвилин до усунення порушення та сплати штрафу у разі складання протоколу про адмінпорушення», – наводять в повідомленні слова заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Крім того, рішення Київради передбачає демонтаж так званих брендмобілів – транспортних засобів, які де-факто виконують функцію пересувних рекламних щитів.

За підрахунками столичної влади, після втілення в життя оновлених правил розміщення реклами її кількість до кінця 2018 року має знизитись з семи тисяч наявних зараз до 4 390 по всій території Києва.

Завдяки їх реалізації кількість наземних рекламних засобів вже до кінця 2018 року зменшиться до 4390 одиниць на всю територію Києва, при тому, що наразі у місті понад 7000 наземних конструкцій.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG