Доступність посилання

ТОП новини

Представник Демократичної партії Хуліан Кастро заявив про висування на пост президента США


Хуліан Кастро, архівне фото

Колишній секретар з питань житлового будівництва та містобудування США, представник Демократичної партії Хуліан Кастро офіційно розпочав свою президентську кампанію на вибори 2020-го, повідомляє CNN.

Кастро, який є американцем мексиканського походження, оголосив про це в Сан-Антоніо, його рідному місті та місті, де він обіймав посаду мера п'ять років, зазначає CBS news.

«Коли моя бабуся потрапила сюди майже сто років тому, я впевнений, що вона не могла собі уявити, що лише через два покоління один з її онуків буде членом Конгресу Сполучених Штатів, а інший – з вами тут сьогодні сказати такі слова: я – кандидат на пост президента Сполучених Штатів Америки», – сказав Кастро англійською та іспанською.

Він також розкритикував політику чинного президента Дональда Трампа щодо будівництва стіни на кордоні з Мексикою і назавав ситуацію «кризою лідерства».

Уряд США було частково закрито 22 грудня через суперечності між президентом Дональдом Трампом та Конгресом стосовно виділення бюджетних грошей на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Через те, що компромісу досягуто не було, закриття продовжиться щонайменше до понеділка.

Читайте також: «Шатдаун» у США побив рекорд за тривалістю

Президент Трамп продовжує наполягати на будівництві стіни і не виключає можливості запровадження надзвичайного стану, який би дозволив адміністрації фінансувати будівництво без схвалення Конгресу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG