Доступність посилання

ТОП новини

«Приватбанк» подасть касацію на рішення про договори з компаніями Коломойського і Боголюбова


4 листопада Північний апеляційний господарський суд задовольнив вимоги низки підприємств – «Тех-Трейд-Інвест», «Парктур», «Скорзонера», «Шелта», «Аспект» – до  «Приватбанку» і визнав недійсними низку догворів, за якими компанії були винні банку сукупно майже 7,5 мільярда гривень

«Приватбанк» заявляє, що подає касацію на рішення Північного апеляційного господарського суду у справі за позовом компанії «Тех-Трейд-Інвест». Про це повідомляє пресслужба банку.

Рішення апеляційного суду визнавало недійсними окремі умови кредитних договорів з низкою компаній, які пов’язані з колишніми акціонерами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, йдеться в заяві установи.

«Ще до націоналізації ПриватБанку в грудні 2016 року банк надавав кредити пов’язаним з колишніми власниками компаніям під процентну ставку, яка була вдвічі нижче ринкової і складала від 10% до 12% річних у гривні. Видачею таких «індексних кредитів» й було закладено майбутні юридичні ризики щодо стягнення з позичальників нарахованих процентів, комісій і штрафних санкцій», – стверджують у банку.

Відтак рішення Північного апеляційного господарського суду Києва в «Приватбанку» вважають безпідставним і планують оскаржити його у Верховному суді.

Читайте також: «Приватбанк» заявляє, що отримав від Коломойського і Боголюбова 10 мільйонів фунтів судових витрат​

4 листопада Північний апеляційний господарський суд задовольнив вимоги низки підприємств – «Тех-Трейд-Інвест», «Парктур», «Скорзонера», «Шелта», «Аспект» – до «Приватбанку» і визнав недійсними низку догворів, за якими компанії були винні банку сукупно майже 7,5 мільярда гривень.

У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів «Приватбанку», найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155 мільярдів гривень.

Як заявили в НБУ, до націоналізації «Приватбанку» завдали збитків щонайменше на 5,5 мільярдів доларів.

Колишній акціонер «Приватбанку» Ігор Коломойський назвав «маячнею» опубліковані Національним банком України дані.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG