Доступність посилання

ТОП новини

Архієпископ Климент: виселення української церкви з храму в Сімферополі припинене


Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент
Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент

Виселення Православної церкви України з храму в окупованому Росією Сімферополі припинене, повідомив проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

«Сьогодні припинені всі дії з виселення нас із приміщення. Не можу сказати, що стало вирішальним для такого рішення: листи Комітету ООН з прав людини, адресовані Росії, початок судового процесу в Страсбурзі, звернення людей, які нарешті перестали боятися, до світової спільноти, зустріч з держсекретарем США Майком Помпео чи виступ в ОБСЄ», – зазначив владика Климент.

Арбітражний суд Центрального округу в російській Калузі 14 листопада розгляне касаційну скаргу Управління Кримської єпархії ПЦУ до підконтрольного Росії Міністерства майнових і земельних відносин Криму щодо розірвання договору оренди приміщень Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі.

19 вересня представник Православної церкви України, архієпископ Євстратій Зоря під час наради ОБСЄ у Варшаві закликав міжнародну спільноту вплинути на Росію, щоб вона виконала свої зобов’язання і не чинила тиск на Кримську єпархію ПЦУ.

2 серпня в управлінні російського «Міністерства юстиції Криму» повторно відмовили в реєстрації української православної парафії на анексованому півострові.

19 серпня російська влада анексованого Криму віддала Римо-католицькій церкві землю в Сімферополі, виділену для кафедрального собору Кримської єпархії Православної церкви України, повідомив проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент.

XS
SM
MD
LG