Доступність посилання

ТОП новини

У Нових Санжарах сутички через прибуття евакуйованих з Китаю (трансляція)


У Нових Санжарах Полтавської області мітингують через прибуття евакуйованих з Китаю.

Після дозаправки у «Борисполі» і прибуття в аеропорт Харкова їх мають привезти на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

В цей час у селищі пікетувальники перекрили дорогу, аби завадити приїзду евакуйованих.

Ввечері почалися сутички правоохоронців з місцевими жителями.

20 лютого до України прилетів спецборт з китайського міста Ухань, де зафіксований спалах коронавірусу. У літаку перебували 45 громадян України та 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. За даними української влади, усі – здорові. Втім, евакуйовані впродовж 14 днів будуть на обсервації у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

Станом на 20 лютого від коронавірусу померли 2118 людей, понад 74 тисячі інфіковані в Китаї і ще сотні в майже 30 країнах. На території України жодного випадку хвороби не зафіксували.

XS
SM
MD
LG