Доступність посилання

ТОП новини

Венедіктова про «справу Шеремета»: через два місяці ми побачимо якийсь результат


Венедіктова: не треба було робити такого гучного брифінгу до тих пір, поки реально справа Шеремета не вийшла із суду

У провадженні про вбивство журналіста Павла Шеремета «видно кінець», заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова в інтерв’ю «Українській правді».

«Я думаю, що видно кінець. І оці два місяці, які були надані додатково (продовжені терміни досудового розслідування – ред.)… Я вважаю, що через два місяці ми побачимо якийсь результат. Сподобається він нам, чи не сподобається. Але це вже буде результат», – розповіла Венедіктова.

Вона вважає, що масштабний брифінг про розслідування вбивства Шеремета не варто було проводити.

«Можна я зараз скажу просто як людина? Мені здається, що не треба було робити такого гучного брифінгу до тих пір, поки реально справа не вийшла із суду. Тому у громадянського суспільства зіпсоване сприйняття цієї справи. Як і що воно буде – будемо бачити», – зазначила Венедіктова.

Журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва. Нині серед підозрюваних у причетності до його вбивства – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтер Юлія Кузьменко. За даними МВС, подружжя Грищенків – Інна та Владислав – «становлять оперативний інтерес для слідства у справі Шеремета».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG