Доступність посилання

ТОП новини
21 Червень 2019, Київ 02:17

У Славську заборонили використовувати поліетилен – Мінекології


 У 2014 році на поверхні Світового океану лежало 268 940 тонн пластику

У туристичному селищі Славське на Львівщині заборонили використовувати поліетилен. Як повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України, таке рішення ухвалили депутати місцевої територіальної громади.

«Норму будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торби», – повідомили у міністерстві.

Очікується, що в селі проведуть інформаційну кампанію і будуть роз’яснювати місцевим жителям, зокрема дітям, про шкоду від забруднення довкілля і користь від переходу на екологічно чисті матеріали.

Згідно з інформацією на сайті Славської територіальної громади, місцеві депутати рекомендували місцевим жителям замінити поліетиленові пакети паперовими або тканинними торбинками.

Читайте також – Екоактивізм в Україні: почати з себе, щоб врятувати планету

Також вони «схвалили звернення до Верховної Ради України щодо внесеня змін у законодавство для заборони використання поліетиленових пакетів».

За даними екологів, у 2012 році кількість пластикового сміття у Світовому океані становила приблизно 165 мільйонів тонн. У 2014 році на поверхні океану лежало 268 940 тонн пластику.

За даними ООН, щорічно населення Землі використовує до п’яти трильйонів пластикових пакетів.

Понад 40 країн світу заборонили частково чи повністю або запровадили податок на використання пластикових пакетів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG