Доступність посилання

ТОП новини

Степанов заявив, що місцева влада не може послаблювати встановлений урядом карантин


Степанов сказав, що місцева влада може лише посилювати карантин
Степанов сказав, що місцева влада може лише посилювати карантин

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу 2 серпня, що місцева влада може лише посилювати карантин, запроваджений урядом, однак не послаблювати.

«Умови карантину згідно з нашим законодавством встановлюються урядом, вони прописані у відповідній постанові. Вже на території області або регіону вони можуть лише посилювати, якщо вважають за потрібне. Але ні в якому разі законодавство не передбачає, що місцеві органи можуть пом'якшувати карантин», – сказав Степанов.

В Україні станом на 2 серпня підтверджено 72 168 випадків інфікування коронавірусом, померли 1 725 людей, одужали 39 543 людини.

31 липня Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, що за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 до «червоної» зони буде віднесено Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район Чернівецької області.

Загалом до «червоної», «помаранчевої» і «жовтої» зони розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці восьми областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської і Чернівецької.

Після цього у Луцькій міській раді висловили незгоду з таким розподілом і заявили про небажання запроваджувати додаткові обмеження. У Тернопільській міській раді також заявили, що місто функціонуватиме у звичному режимі.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG