Доступність посилання

ТОП новини

Уряд схвалив стратегію популяризації української мови до 2030 року


Під час акції «Мова об'єднує», що відбулася 16 липня у низці міст України з нагоди вступу в дію закону про державну мову

Кабінет міністрів України схвалив стратегію популяризації української мови до 2030 року, повідомляє прес-служба Міністерства культури. Рішення ухвалили на засіданні уряду 17 липня.

«Стратегія популяризації державної мови на період до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» визначає мету, стратегічні цілі й основні завдання, на виконання яких спрямована реалізація державної мовної політики, та охоплює практично усі сфери суспільного життя. Що, у свою чергу, сприятиме підвищенню престижу й авторитетності державної мови, формуванню комфортного та функціонального україномовного середовища на всій території України та для всього її населення, а також створить умови для задоволення мовних потреб українців, які проживають за кордоном», – йдеться в повідомленні.

16 липня набув чинності закон про «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який гарантує позиції української мови у державному управлінні, сфері послуг, освіті й медіа.

Акція «Мова об’єднує». Харків’яни вийшли на майдан Свободи – відео
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG