Доступність посилання

ТОП новини

Суд «із власної ініціативи» скасував рішення про відсторонення Супрун


Напередодні уряд частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я, видавши розпорядження, яке дозволяє Уляні Супрун виконувати обов’язки очільниці МОЗ

Окружний адміністративний суд Києва 14 лютого вирішив скасувати «з власної ініціативи» ухвалене 5 лютого рішення про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

При цьому суд відхилив клопотання Кабміну і представників Супрун, що просили скасувати рішення про її відсторонення, яке суд ухвалив у рамках розгляду адміністративного позову, поданого представниками Радикальної партії.

Рішення оголосив суддя Сергій Каракашьян, який почав розглядати відповідне урядове клопотання 11 лютого.

«Скасувати з власної ініціативи заходи забезпечення адміністративного позову, вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду Києва від 5 лютого. Ухвала набуває чинності негайно і може бути оскаржена», – заявив суддя.

У постанові суду також вказано, що своїм вчорашнім рішенням, яке дозволяє Уляні Супрун виконувати обов’язки очільниці МОЗ, Кабінет міністрів України «фактично визнав наявність ознак протиправності, що були викладені в ухвалі про забезпечення позову, і своїм розпорядженням визнав обґрунтованість вжитих судом заходів».

Справа Супрун: медичну реформу завершено?
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:24:56 0:00

5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва в особі судді Сергія Каракашьяна заборонив Уляні Супрун «вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень голови МОЗ». Першим про це повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, політична сила якого і подала відповідний позов. Пізніше інформацію підтвердили і в самому Міністерстві охорони здоров’я. В уряді оскаржили це рішення суду.

Крім того, на 15 лютого призначений розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука щодо «відсутності повноважень» на виконання обов’язків міністра охорони здоров’я в Уляни Супрун. Засідання відбудеться о 14:50 в Окружному адміністративному суді Києва.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG