Доступність посилання

ТОП новини

Склав присягу новий головнокомандувач сил НАТО в Європі


Тод Волтерс переймає на себе командування у той час, коли НАТО готується до можливого розірвання Договору про ліквідацію ракет середньої й малої дальності між Росією та США

Генерал армії Сполучених Штатів Тод Волтерс склав присягу на посаді головнокомандувача Об’єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі. Церемонія відбулася 3 травня у місті Монс, Бельгія.

Під час церемонії генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ назвав цю посаду «однією з найбільш складних та важливих військових позицій у світі».

Головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, як правило, призначають американських військових офіцерів. Волтерс, який заміняє на цій посаді генерала американської армії Кертіса Скапарротті, також очолюватиме збройні сили США в Європі.

Читайте також: Парубій підписав постанову про проведення Парламентської асамблеї НАТО 2020 року в Києві

Він переймає на себе командування у той час, коли альянс готується до можливого розірвання Договору про ліквідацію ракет середньої й малої дальності – угоди про роззброєння між Росією та США, яка гарантувала безпеку Європи протягом останніх трьох десятиліть.

За фахом Тод Волтерс – військовий пілот, що провів у повітрі понад п’ять тисяч годин за майже 32-річну військову кар’єру.

Раніше Волтерс служив командувачем військово-повітряних сил США в Європі та Африці, що базуються на авіабазі «Рамштайн» у Німеччині. Про його призначення на нову посаду стало відомо в березні 2019 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG