Доступність посилання

ТОП новини

Twitter заблокував акаунти Рауля Кастро і державних ЗМІ Куби


Спілка журналістів Куби назвала дії соцмережі «цензурою»

Соціальна мережа Twitter заблокувала офіційні акаунти лідера комуністичної партії Куби Рауля Кастро і його дочки Маріели, повідомляє агентство Reuters. Крім цього були заблоковані облікові записи Міністерства зв’язку і кількох журналістів місцевих державних ЗМІ. Спілка журналістів Куби назвала дії соцмережі «цензурою».

Блокування акаунтів почалося 11 вересня під час звернення до народу голови Держради і Ради міністрів Куби Мігеля Діаса-Канеля. Він попередив кубинців, що через санкції США країні загрожує енергетична криза.

Представник Twitter, коментуючи блокування, послався на правила компанії, які забороняють за допомогою використання декількох облікових записів штучно виводити новини в топ. МЗС Куби назвало дії соцмережі «очевидною узгодженою операцією, метою якої було обмежити заяви революціонерів на захист правди».

Мігеля Діаса-Канеля обрали новим президентом Куби члени Національної асамблеї навесні минулого року. Рауль Кастро зберігає значний політичний вплив як лідер владної комуністичної партії Куби.

Він очолив Кубу у 2006 році замість свого старшого брата Фіделя, який був лідером острова з часів революції 1959 року. У 2013 році Кастро-молодшого вдруге обрали президентом на п’ятирічний термін.

За даними Комітету захисту журналістів, Куба потрапляє до списку 10 країн світу із найбільшою цензурою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG