Доступність посилання

ТОП новини

У російському суді завершилося засідання у справі Савченко


Надія Савченко
Надія Савченко

У Донецькому міському суді Ростовської області Росії завершилося засідання у справі українки Надії Савченко.

Під час сьогоднішнього засідання суд почав допитувати свідків, зокрема допитали співробітника Дорожньо-патрульної служби російської поліції на прізвище Тертишніков. Він нібито зупинив машину, в якій везли Савченко.

Як зауважив один з адвокатів Савченко Микола Полозов, Тертишніков двічі давав свідчення, «cпочатку в липні 2014 року, потім у березні 2015 року, коли концепція дещо змінилася».

«У свідка Тертишнікова в першому допиті за його викликом приїхали кілька співробітників ФСБ забирати Савченко, в другому – один», – зазначив адвокат.

Наступне засідання у справі Савченко призначили на 6 жовтня.

Минулого тижня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Надії Савченко з участю колегії з трьох суддів.

Російські прокурори оголосили обвинувальний висновок українці, за яким їй загрожує до 25 років ув’язнення.

Українську громадянку, народного депутата Надію Савченко вже понад рік утримують у СІЗО в Росії. Її в Росії, зокрема, обвинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які торік улітку без дозволу української влади перебували під Луганськом.

Савченко і її захист звинувачення відкидають і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG