Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 13:21

Парубій очікує, що наступного пленарного тижня Рада розгляне подання щодо Онищенка


Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій очікує, що парламент наступного пленарного тижня розгляне подання про зняття недоторканності з народного депутата з групи «Воля народу» Олександра Онищенка.

«У мене є сподівання, що у перший же день пленарної нашої роботи – це питання стоятиме в порядку денному», – сказав спікер під час брифінгу в Трускавці на Львівщині.

Парубій також зазначив, що Онищенко мав 5 днів для надання пояснень після отримання Верховною Радою подання щодо надання згоди на зняття з нього недоторканності.

Він висловив упевненість, що парламент підтримає це подання.

Згідно з календарним планом роботи парламенту, найближче чергове пленарне засідання відбудеться у вівторок, 5 липня.

16 червня до Верховної Ради України внесли подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка і притягнення його до кримінальної відповідальності.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За повідомленнями, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень, з цього приводу уже арештовані 10 осіб. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG