Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 19:20

ГПУ: Ляшко на виклики у провадженні щодо пропозиції хабарів за голосування у Раді жодного разу не з’являвся


Олег Ляшко

У Генпрокуратурі заявляють, що лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко на виклики у кримінальному провадженні щодо пропозиції хабарів за голосування у Верховній Раді жодного разу не з’являвся. Про це у коментарі Радіо Свобода заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

«Ми неодноразово викликали Ляшка у зв’язку з його заявою щодо пропозиції хабарів за голосування у Верховній Раді. Він жодного разу не з’явився», – сказав він.

Ляшко цих заяв не коментував, але раніше сьогодні заявив, що усіх депутатів фракції Радикальної партії викликають на допит до Генеральної прокуратури України. Про це Ляшко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він опублікував відповідний документ ГПУ від 15 червня до Апарату парламенту, де йдеться про направлення для організації вручення 21 народному депутату від фракції Радикальної партії повісток із відповідними супровідними листами про виклик їх для допиту як свідків у кримінальному провадженні від 14 травня 2015 року за фактом пропозиції Ляшку неправомірної вигоди за ознаками кримінального правопорушення

Про результати вручення повісток прокуратура попросила повідомити до 3 серпня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG