Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 20:17

Поклонська: сайт «Крим. Реалії» заблокували «борці з екстремізмом і тероризмом»


Cайт проекту Радіо Свобода «Крим. Реалії» заблокований на території анексованого Росією Криму співробітниками відділу протидії екстремізму і тероризму підконтрольної Кремлю прокуратури півострова. Про це повідомила російський прокурор Криму Наталія Поклонська.

«Всі дії, який зараз відбуваються з «Крим. Реалії» – це дії з ініціативи прокуратури республіки Крим, зокрема, співробітників відділу протидії екстремізму і тероризму, що складається з 8 осіб. Це у нас такий забійний відділ, хлопці молодці, працюють дуже узгоджено і координують діяльність усіх оперативних служб по боротьбі з екстремізмом і тероризмом», – сказала Поклонська російській державній інформагенції «РИА Новости».

При цьому вона не пояснила причини блокування доступу до інших інформаційних сайтів Криму, які не контролює фактична влада окупованого півострова.

Жодних офіційних звернень на адресу адміністрації сайту або хостинг-провайдера не надходило. Інтернет-провайдери, до яких редакція «Крим. Реалії» звернулася з інформаційним запитом про причини блокування ресурсу, відповідей поки не прислали.

З 1 серпня на території окупованого Криму частково заблокований сайт «Крим. Реалії». Доступ до сайту обмежили кілька інтернет-провайдерів. 2 серпня на півострові почали блокувати сайти «Черноморка», «ATR», «События Крыма» та «Меридиан». Частково блокуються ці сайти в більшості районів півострова. Поки сайт «Крим. Реалії» можна бачити в Ялті, а також у сусідній Росії.

В ОБСЄ, коментуючи блокування сайту «Крим.Реалії», висловили стурбованість порушенням прав користувачів на отримання і поширення інформації в інтернеті шляхом блокування доступу до інформаційних сайтів.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG