Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2018, Київ 10:54

Хайсеру Джемілєву знову відмовили в достроковому звільненні – адвокат


Хайсер Джемілєв

У Росії 27 жовтня суд вкотре відмовив в умовно-достроковому звільненні синові народного депутата України Мустафи Джемілєва – Хайсера Джемілєва, повідомив його адвокат Микола Полозов.

«Астраханський обласний суд відмовився скасувати постанову суду першої інстанції про відмову в УДЗ Хайсеру Джемілєву», – повідомив Полозов.

Астраханський обласний суду 28 квітня вже відмовляв Джемілєву в умовно-достроковому звільненні.

Хайсера Джемілєва звинувачували в тому, що в травні 2013 року він у дворі свого будинку в Бахчисараї вбив знайомого сім’ї Февзі Едемова з рушниці свого батька. Після анексії Криму російські слідчі органи вирішили розслідувати його справу заново. Хайсера вивезли з сімферопольського СІЗО у Криму до сусідньої Росії, у Краснодарський край.

Верховний суд Росії скоротив на півтора року термін ув’язнення в 5 років, визначений Краснодарським крайовим судом для Хайсера Джемілєва. При цьому Дніпровський суд Києва у квітні 2015 року визначив йому покарання у вигляді 3 років і 8 місяців позбавлення волі. Хайсер Джемілєв відбуває покарання в Росії в Астраханській колонії № 10.

10 липня 2015 року ЄСПЛ виніс рішення у справі Хайсера Джемілєва, постановивши звільнити його з СІЗО, а також зобов’язавши Росію не робити будь-яких дій, які можуть зашкодити здоров’ю українця. Однак справа досі не завершена, Росія не відповідає на запити української сторони про передачу Хайсера Джемілєва.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG