Доступність посилання

ТОП новини

У БПП виключення Заліщук і Найєма з міжнародних делегацій називають «цілком логічним»


Олексій Гончаренко

Заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка», депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко вважає логічним рішення фракції про виключення депутатів Мустафи Найєма й Світлани Заліщук зі складу міжнародних делегацій. Про це він заявив у вівторок.

«Народні депутати «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм і Світлана Заліщук вирішили, що вони будуть працювати в іншій партії – «Демократичний альянс», яка є ще й опозиційною до БПП», – цитує Гончаренка прес-служба БПП.

«Тому їхнє виключення з міжнародних делегацій є логічним. Адже там вони були делеговані від імені БПП. Якось несерйозно від імені БПП бути опозицією до БПП», – зазначив депутат.

Гончаренко додав, що рішення фракції стосується всіх депутатів фракції, які є членами інших партій. «Наша фракція проголосувала за принцип: якщо ти – член БПП, хочеш бути в міжнародних організаціях, будь-ласка – будь. Якщо ти хочеш бути в іншій політичній силі, також немає проблем, але навіщо тоді тобі мандат від БПП?» – сказав він.

Напередодні Світлана Заліщук повідомила про виключення її, а також депутатів Мустафи Найєма та Наталії Новак зі складу міжнародних делегацій. Сама Заліщук назвала таке рішення фракції вибірковим, а пізніше пов’язала його з бажанням «політичної помсти».

І Заліщук, і Найєм заявили, що на рішення фракції вплинув перший заступник голови цієї парламентської сили Ігор Кононенко. Кононенко, однак, ці звинувачення на свою адресу поки не коментував.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG