Доступність посилання

ТОП новини

Парубій: Україна буде членом НАТО


Голова Верховної Ради Андрій Парубій
Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій нагадав, що Україна має на меті виконати всі належні умови і приєднатися до НАТО як повноправний член оборонного альянсу. Про це спікер українського парламенту заявив 19 листопада в Стамбулі на засіданні Парламентської асамблеї НАТО, інформує сайт Верховної Ради.

Парубій також подякував усім членам НАТО, які зберігають санкції проти Росії, запроваджені через її агресивну політику щодо України.

«Це один із дієвих аспектів стримування агресії Путіна. Переконаний, що санкції будуть продовжені, поки не буде зупинена агресія, звільнена частина Донецької і Луганської області, поки не буде звільнений Крим. І це питання для нас є надзвичайно важливим... щоб усі члени Альянсу пам’ятали рішення Бухарестського саміту, що Україна буде членом НАТО», – наголосив Парубій.

За словами голови парламенту, «кожний долар, вкладений у розвиток України, економить тисячі, які були потрібні для стримування Російської Федерації на східних кордонах альянсу».

Голова Верховної Ради Андрій Парубій 19-21 листопада перебуває з візитом у Турецькій Республіці. Раніше в суботу керівник українського парламенту мав зустріч із вселенським патріархом Варфоломієм, на якій обговорив перспективи утворення єдиної помісної православної церкви в Україні та визнання Константинополем її автокефалії.

XS
SM
MD
LG