Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2019, Київ 00:28

Бобов підтвердив, що погодився сплатити 28 мільйонів гривень податків


Генеральний прокурор Юрій Луценко, звітуючи у Верховній Раді 24 травня, заявив, що Бобов погодився заплатити 1 мільйон доларів несплачених податків

Народний депутат України від групи «Відродження» Геннадій Бобов підтверджує, що погодився заплатити 28 мільйонів гривень податкових нарахувань до державного бюджету. Водночас він заявив, що не погоджується зі звинуваченнями на його адресу з боку Генеральної прокуратури.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці Facebook у відповідь на заяву генерального прокурора Юрія Луценка, який, звітуючи у Верховній Раді 24 травня, заявив, що Бобов погодився заплатити 1 мільйон доларів несплачених податків.

«Щодо нинішньої заяви генерального прокурора. Дійсно, я, як законослухняний громадянин України, прийняв вимогу представників держави сплатити 28 мільйонів гривень до державного бюджету України нарахувань за податковими зобов'язаннями. Цe нe означає, що я погодився із звинуваченнями, тому залишаю за собою право звернутися до суду, для отримання остаточного та справедливого рішення», – написав Бобов у Facebook.

Раніше 24 травня заступник голови регламентного комітету парламенту Павло Пинзеник повідомив, що до Верховної Ради України надійшло подання прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Геннадія Бобова.

Пинзеник уточнив, що у поданні йдеться про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, а про застосування запобіжних заходів у вигляді затримання чи арешту не сказано. «Йдеться про кваліфікацію – ухилення від сплати податків», – додав депутат.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко 19 травня повідомив, що подання підготували під час перевірки електронних декларацій. Бобов відразу назвав звинувачення безпідставними.

У ГПУ також повідомили про підготовку схожих подань на ще двох депутатів: від фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея і з фракції Радикальної партії Андрія Лозового.

У НАБУ повідомили про проведення розслідування у кримінальних провадженнях лише щодо двох народних депутатів, з яких Генпрокуратура просить зняти недоторканність – Євгена Дейдея і Андрія Лозового. Вони також відкинули звинувачення, а Лозовий заявив, що подав до суду на генпрокурора Юрія Луценка за поширення неправдивої інформації, яка завдає шкоди його діловій репутації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG