Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2018, Київ 07:43

Довгий просить регламентний комітет Ради підтримати подання ГПУ щодо нього


Олесь Довгий (л) був секретарем Київради за часів головування в Києві Леоніда Черновецького (п)

Народний депутат із групи «Воля народу», екс-секретар Київської міськради Олесь Довгий закликав членів регламентного комітету Верховної Ради підтримати подання генпрокурора Юрія Луценка про зняття депутатської недоторканності. Він сказав про це 4 липня під час засідання цього комітету, на якому розглядається подання ГПУ щодо згоди на притягнення Довгого до кримінальної відповідальності.

«Я звертаюся до вас: підтримайте подання і дайте мені можливість поставити раз і назавжди крапку на цих спекуляціях у судовому порядку», – заявив Довгий.

Генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні регламентного комітету закликав підтримати подання про притягнення Довгого до кримінальної відповідальності у справі про зловживання службовим становищем на посаді секретаря Київради, що призвело до виведення земель заповідника «Жуків острів» із власності громади Києва вартістю 81 мільйон гривень.

«Ми вважаємо, що у нас достатньо зібраних матеріалів, щоб висунути підозру народному депутатові Довгому Олесю Станіславовичу», – сказав Луценко.

Генеральний прокурор Юрій Луценко 21 червня вніс до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Олеся Довгого, «в діях якого вбачаються ознаки зловживання службовими обов’язками, вчинених у співучасті, з метою незаконного відчуження 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду – заказника «Острів Жуків», загальною площею 44,25 гектара».

Крім того, ГПУ подала до Верховної Ради подання про притягнення до кримінальної відповідальності ще п’яти народних депутатів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG