Олімпіада: у Пхьончхані розіграли перший комплект олімпійських нагород

Українська збірна під час церемонії відкриття Олімпійських ігор, 9 лютого 2018 року

На Олімпіаді у корейському Пхьончхані завершилися змагання у лижному спорті в дисципліні скіатлон серед жінок. На олімпійській трасі спортсменки мали подолати 7,5 кілометра класичним стилем та стільки ж – вільним.

Українка Тетяна Антипенко показала результат 45 хвилин 31,2 секунди та посіла 45 місце. Ще одна українка Марина Анцибор стала 53-ою. Їі час – 46 хвилин 18,2 секунди.

«Золото» здобула Шарлотта Калла зі Швеції з результатом 40 хвилин 44,9 секунди, це вже третій олімпійський титул для спортсменки. «Срібло»дісталося Маріт Бйорген з Норвегії. «Бронзу» здобула Кріста Пярмякоскі з Фінляндії.

Також сьогодні українці боротимуться за нагороди убіатлоні (спринтерська гонка серед жінок) і санному спорті (медалі не розігруватимуться).

За новинами з Пхьончхану та Щоденниками Олімпіади стежте на сайті та сторінках Радіо Свобода у соцмережах.