Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС тимчасово припинила пошуки 19-річної студентки, яка стрибнула з мосту Патона


Люди принесли квіти до головного корпусу університету, де навчалась зникла Мукаддас Насирлаєва, Київ, 19 лютого 2918 року

У Державній службі з надзвичайних ситуацій України заявляють, що рятувальники тимчасово припинили пошуки 19-річної дівчини, яка, за даними поліції, стрибнула з мосту Патона у Києві 30 січня.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, пошуки припинили через зниження температури повітря, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні і загрозу життю та здоров’ю для водолазів-рятувальників.

У службі додають, що після потепління планують проводити пошукові роботи на поверхні акваторії Дніпра.

За даними ДСНС, водолази обстежили 316,7 гектара акваторії річки Дніпро.

19 лютого прокуратура Києва розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства 19-річної громадянки Туркменистану Мукаддас Насирлаєвої, студентки медичного університету імені Богомольця у Києві.

За даними прокуратури, 30 січня студентка вийшла з навчального закладу, де навчалась, але додому не повернулась. В ході розслідування встановлено, що дівчина цього дня покінчила життя самогубством, стрибнувши у воду з мосту Патона в Києві.

Як повідомили в університеті, у січня Мукаддас була відрахована через порушення міграційного законодавства – термін дії її візи закінчився 17 грудня 2017 року, до цього часу Насирлаєва не оформила посвідку і не виїхала до Туркменистану, щоб отримати нову візу. В університеті заявили, що не знають, що сталося зі студенткою у день її зникнення, але готові сприяти правоохоронцям у розслідуванні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG