Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС тимчасово припинила пошуки 19-річної студентки, яка стрибнула з мосту Патона


Люди принесли квіти до головного корпусу університету, де навчалась зникла Мукаддас Насирлаєва, Київ, 19 лютого 2918 року
Люди принесли квіти до головного корпусу університету, де навчалась зникла Мукаддас Насирлаєва, Київ, 19 лютого 2918 року

У Державній службі з надзвичайних ситуацій України заявляють, що рятувальники тимчасово припинили пошуки 19-річної дівчини, яка, за даними поліції, стрибнула з мосту Патона у Києві 30 січня.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, пошуки припинили через зниження температури повітря, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні і загрозу життю та здоров’ю для водолазів-рятувальників.

У службі додають, що після потепління планують проводити пошукові роботи на поверхні акваторії Дніпра.

За даними ДСНС, водолази обстежили 316,7 гектара акваторії річки Дніпро.

19 лютого прокуратура Києва розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства 19-річної громадянки Туркменистану Мукаддас Насирлаєвої, студентки медичного університету імені Богомольця у Києві.

За даними прокуратури, 30 січня студентка вийшла з навчального закладу, де навчалась, але додому не повернулась. В ході розслідування встановлено, що дівчина цього дня покінчила життя самогубством, стрибнувши у воду з мосту Патона в Києві.

Як повідомили в університеті, у січня Мукаддас була відрахована через порушення міграційного законодавства – термін дії її візи закінчився 17 грудня 2017 року, до цього часу Насирлаєва не оформила посвідку і не виїхала до Туркменистану, щоб отримати нову візу. В університеті заявили, що не знають, що сталося зі студенткою у день її зникнення, але готові сприяти правоохоронцям у розслідуванні.

XS
SM
MD
LG