Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 21:14

Дуров: погрози заблокувати Telegram не принесуть результат


Павло Дуров

Погрози заблокувати Telegram «не принесуть результат», повідомив засновник месенджера Павло Дуров. Його заява з’явилася після того, як «Роскомнагляд» направив Telegram повідомлення з вимогою надати Федеральній службі безпеки Росії ключі для шифрування інформації.

«Погрози заблокувати Telegram, якщо він не видасть приватні дані користувачів, не принесуть результат. Telegram буде захищати свободу й недоторканість приватного життя», – написав Дуров у Twitter.

20 березня Верховний суд відхилив позов Telegram до ФСБ. Месенджер вимагав визнати недійсним наказ спецслужби, яким йому призначили штраф у розмірі 800 тисяч рублів (близько 370 тисяч гривень) через відмову передати ключі для шифрування інформації.

Після цього «Роскомнагляд» заявив, що вимагає від Telegram надати ці ключі ФСБ протягом 15 днів. Після цього відомство може звернутися до суду для блокування Telegram.

Обов’язок надавати Федеральній службі безпеки інформацію для розшифрування повідомлень у системах інтернет-спілкування запровадили в Росії 2016 року ухваленням пакету законів, що мають у першу чергу антитерористичне спрямування. Російські спецслужби твердять, що терористи координують свої дії за допомогою таких систем із високим рівнем шифрування і захисту, як, зокрема, месенджер Telegram.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG