Доступність посилання

ТОП новини

Радіо Свобода та «Країна-ФМ» розпочали спільний проект


2 квітня на хвилі української радіостанції «Країна-ФМ» стартував спільний із Радіо Свобода проект «Головні новини країни». На початку кожної години у будні з 14-ї до 20-ї години в ефір виходитиме трихвилинний випуск новин з актуальною інформацією про події в Україні та світі.

«Головна ідея нашої інформаційної політики – це незаангажованість новин, їх висвітлення з незалежної та об’єктивної точки зору та з повагою до тих українців, які є справжніми патріотами не тільки на словах, а й у своїх діях. Радіо Свобода – це те саме медіа, вплив на яке не мають українські чи російські політичні та економічні групи. Тому ми вирішили робити разом щогодинний інформаційний продукт, який буде якісним, незалежним та актуальним», – заявив програмний директор радіостанції «Країна-ФМ» Роман Давидов.

Головний редактор Київського бюро Радіо Свобода Інна Кузнецова заявила, що в перспективі можливе розширення новинного проекту й на першу половину дня.

«Радіо Свобода зацікавлене в розширенні слухацької аудиторії на українському медіаринку. Наша новинна служба має багаторічну історію висвітлення новин відповідно до найвищих професійних стандартів журналістики. Слухачі «Країни-ФМ» – це молода аудиторія, яка цінує якісний продукт. І в перспективі ми розглядаємо можливість розширити новинний проект і в першій половині дня», – заявила головний редактор Київського бюро Радіо Свобода.

«Країна-ФМ» має 100% україномовного контенту. Радіостанція мовить на 29 FM-частотах у містах України. Головний бенефіціар радіостанції – голова дому Габсбурґів Карл Габсбурґ.

Українська редакція Радіо Свобода була створена 1954 року. Серед її партнерів є «Українське радіо», «Радіо НВ». Радіо Свобода також готує спеціальні ефіри для жителів окупованого Криму і Донбасу. Крім радіо, редакція також активно працює в онлайні та готує телевізійні програми, зокрема «Схеми», «Донбас.Реалії», «Крим.Реалії», «Завтра», «#ВУкраїні», «Ваша Свобода» та «Суботнє інтерв’ю».

XS
SM
MD
LG