Доступність посилання

ТОП новини

У Таїланді врятували перших чотирьох хлопців, заблокованих у печері


Рятувальник біля печерного комплексу Тхам-Луанґ, 8 липня 2018 року
Рятувальник біля печерного комплексу Тхам-Луанґ, 8 липня 2018 року

У Таїланді врятували перших чотирьох хлопців, уже понад два тижнів заблокованих у печері на півночі країни через зливи, які затопили значні частини печерного комплексу.

Їх вивели в супроводі двох рятувальників-аквалангістів кожного підводним шляхом. За словами посадовців, трьох відразу доставили до шпиталю вертольотом, іще одного відвезли автом швидкої допомоги.

Для того, щоб почати виводити нову партію хлопців, рятувальникам треба від 10 до 20 годин на підготовку, повідомив Наронґсак Осоттанакон, губернатор провінції Чіанґ-Рай. Це, зокрема, стосується необхідності наперед розмістити на шляху порятунку запасні балони для дихання.

Загалом у печерному комплексі Тхам-Луанґ від 23 червня опинилися заблоковані 12 підлітків, гравців дитячої футбольної команди, і їхній тренер, які вирушили туди на екскурсію. Рятувальники кажуть, що порятунок усієї групи має протривати, залежно від погоди, від трьох до чотирьох днів.

Рятувальна операція привернула увагу всього світу, на порятунок зібралися водолази з багатьох країн світу, в першу чергу з Європи. В перебігу операції один із них, таїландський рятувальник, загинув.

XS
SM
MD
LG