Доступність посилання

ТОП новини

В Україну заборонили ввозити ще 2 російські книжки – Держкомтелерадіо


Йдеться про книжки «Душа в темноте» Тетяни Степанової, а також «Лучший среди мертвых» Миколи Леонова й Олексія Макєєва
Йдеться про книжки «Душа в темноте» Тетяни Степанової, а також «Лучший среди мертвых» Миколи Леонова й Олексія Макєєва

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заявляє, що не дав дозволу на ввезення в Україну ще двох книжок, які прославляють органи влади держави-агресора. Йдеться про книжки «Душа в темноте» Тетяни Степанової, а також «Лучший среди мертвых» Миколи Леонова й Олексія Макєєва.

«У книзі Степанової «Душа потемки» і Леонова і Макеєва «Лучши среди мертвых» експерти виявили ознаки пропаганди органів влади держави-агресора і прославляння діяльності російських правоохоронних органів. Імпортер планував завезти для розповсюдження в Україні по 5 тисяч екземплярів кожного видання», – заявили в Держкомтелерадіо 9 липня.

Читайте також: Заблоковано ввезення до України «заборонених» книжок з Росії на 1 мільйон гривень – СБУ

За повідомленням, відмова надана на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу й оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

На сьогодні в переліку «видавничої продукції держави-агресора, на ввезення якої надано відмови у видачі дозволів на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю видань Критеріям оцінки видавничої продукції» – 58 видань.

XS
SM
MD
LG