Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 14:01

Сестра: «точка неповернення» для Сенцова «може настати в будь-який момент»


Олег Сенцов у травні оголосив голодування

Двоюрідна сестра українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого в Росії, Наталія Каплан заявляє, що в тюремному лазареті Сенцову дають поживну суміш і це «продовжить йому життя на якийсь час», але «точка неповернення» для Сенцова «може настати в будь-який момент». Про це вона заявила проекту Радіо Свобода – телеканалу «Настоящее время».

Вона повідомила, що інформацію про стан здоров’я брата отримує від адвоката.

«Наступний його (адвоката – ред.) візит буде на початку серпня, і буде зрозуміліше. Відомо тільки, що Олег, щоб уникнути примусового годування, погодився брати по дві-три ложки харчової суміші на день», – сказала Каплан.

Читайте також: Сенцов почав приймати по дві ложки поживної суміші – адвокат

20 липня російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що поспілкувалася з Сенцовим у режимі відеоконференції. Вона заявила, що нещодавно в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Сенцов перебуває мало не в критичному стані, але він сам сьогодні сказав, що в цьому питанні часто перебільшують.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова 20 липня повідомила, що надіслала до Росії листа, в якому просить поінформувати про стан здоров’я режисера.

Увечері 19 липня Денісова заявила, що стан здоров’я утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова значно погіршився, він погано орієнтується в датах.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Активісти й уряди в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії та її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять у різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG