Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 19:34

Результати розподілу місць держзамовлення у вишах будуть відомі 1 серпня – МОН


МОН радить вступникам не поспішати подавати оригінали документів на контракт

Результати розподілу місць державного замовлення у вищих навчальних закладах України оприлюднять 1 серпня, повідомляє Міністерство освіти й науки України.

«МОН радить вступникам, які подали заяви на бюджет і беруть участь у широкому конкурсі, не поспішати подавати оригінали документів на контракт, а дочекатися результатів розподілу місць державного замовлення. Результати розподілу будуть відомі 1 серпня 2018 року», – йдеться в роз’ясненні МОН у відповідь на звернення вступників, яких деякі виші вже зараз закликають подавати оригінали документів на контрактне навчання.

Читайте також: Міносвіти назвало «топ-10» спеціальностей, на які виділено найбільше «бюджетних» місць

У МОН наголошують, що вступники, які отримають рекомендації на бюджет, повинні будуть до 18:00 6 серпня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу. Якщо до цього часу вступник не подасть оригінали, то він втратить право в цьому році на зарахування (переведення) на навчання за державним замовленням.

«Саме тому тільки у випадку, якщо ви не пройдете на бюджет або не матимете бажання навчатися там, де отримаєте відповідну рекомендацію, варто розглядати можливість контрактного навчання. Кожен вступник, що не отримав бюджетне місце, автоматично бере участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами», – додають у міністерстві.

Читайте також: МОН опублікувало покрокові інструкції для абітурієнтів з Криму і Донбасу

Також у МОН зауважили, що у разі вступу до вишу на контракт договір про надання освітніх послуг підписується тільки після видання наказу про зарахування.

25 липня в Україні завершуються подання електронних заяв на вступ до вишів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG