Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 19:05

Журналістів пустили на розгляд скарги Луценка та Ситника на Холодницького


Журналістів пустили на засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), яка 26 липня розглядає скаргу генерального прокурора України Юрія Луценка та директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Активісти громадської організації «Центр протидії корупції» та журналісти хотіли потрапити на це засідання, однак на початку роботи комісії двері в залу засідань були зачинені.

Згодом на засіданні оголосили перерву для вирішення питання про допуск активістів і журналістів.

Територія Національної академії прокуратури України, де проходить засідання прокурорської комісії, перебуває під посиленою охороною правоохоронців.

НАБУ і Генпрокуратура наприкінці березня звинуватили очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького в дисциплінарних правопорушеннях після того, як оприлюднили записи, зроблені на «жучок» у його робочому кабінеті.

Генеральний прокурор Юрій Луценко уточнював, що про кримінальне переслідування Холодницького не йдеться: він та голова Антикорупційного бюро Артем Ситник просять кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про звільнення голови САП.

Пізніше стало відомо, що доповідач комісії рекомендує притягнути Холодницького до догани замість звільнення.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник направив до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів заперечення цього висновку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG