Доступність посилання

ТОП новини

Портрети оборонців Донецького аеропорту

Чотири роки тому, після падіння 13 січня 2015 року диспетчерської вежі, розпочалася найтрагічніша сторінка із тривалої успішної оборони Донецького аеропорту: українських воїнів бойовики спочатку намагалися труїти газом, а після невдалих спроб 20 січня підірвали перекриття терміналу.

Під завалами тоді загинуло 56 українських військових, деякі зникли безвісти і потрапили у полон.

Оборона ДАП тривала 242 дні, з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року. Згадуючи про цю сторінку війни України з Росією, багато хто зазначає: «Люди витримали, не витримав бетон».

У цій фотогалереї Радіо Свобода розповідає про захисників ДАП, які свого часу мужньо тримали оборону проти бойовиків.

Більше історій читайте у спецпроекті.

Зображення 16x9

Софія Середа

Моя співпраця з Радіо Свобода розпочалася в липні 2011-го. За цей час я була журналісткою та менеджеркою соціальних мереж. У січні 2018-го я започаткувала документальний проєкт і понад рік на основі архівних документів щотижня розповідала про репресії та інші злочини радянського режиму, а також про діяльність КДБ. Саме у рамках цього проєкту я розповіла про раніше невідомі подробиці аварії на ЧАЕС, про пригоди іноземних шпигунів в СРСР, а також про те, чи справді батько Віктора Медведчука був «націоналістом».

Два роки працювала політичною та парламентською кореспонденткою: уважно слідкувала за депутатами і їхньою діяльністю у стінах Верховної Ради.​

Із серпня 2021 року приєдналася до команди програми розслідувань ​«Схеми»​.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG