Доступність посилання

ТОП новини

Cпівголова українського кокусу у Сенаті США пообіцяв Зеленському підтримувати Україну


Фото зустрічі президента України та сенатора США Роба Портмана з Twitter-сторінки сенатора

Співголова групи підтримки України у Сенаті США (Senate Ukraine Caucus) сенатор-республіканець Роб Портман пообіцяв президенту України Володимиру Зеленському продовжувати підтримувати вільну та демократичну Україну через надання американської військової, політичної та економічної допомоги. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті американського законодавця за підсумками зустрічі з президентом України.

«Ми обговорили чимало тем, включно з посиленням вже міцних зв'язків між нашими країнами, конфліктом з Росією, та його позитивним порядком денними щодо боротьби з корупцією, посиленням економіки та розвитком країни», –​ йдеться у повідомленні на сайті сенатора-республіканця Роба Портмана.

Сайт президента України також відзначає, що у ході зустрічі із сенатором Портманом Володимир Зеленський підняв теми доцільності розпуску парламенту, ситуації на Донбасі, санкцій США проти Росії та надання Україні військової допомоги, реалізацію реформ в Україні, які мають наблизити її до членства в ЄС та НАТО.

Сенатор Портман наприкінці цього тижня в Україні проводив зустрічі з урядовцями та підприємцями в Києві.

Один із учасників такої зустрічі Андрій Футей розповів, що підприємці просили сенатора, аби США і надалі надавали підтримку українським реформам.

Андрій Футей
Андрій Футей

«Розмова загалом була дуже позитивною. Представники бізнесу розповідали про те, який є діловий клімат і очікування після обрання нового президента. Багато хто з представників американських фірм говорив про бажання і надалі інвестувати в український ринок. Але з іншого боку, також зверталися до сенатора, аби США і надалі продовжували підтримувати антикорупційні реформи в Україні, щоби боротьба з корупцією продовжувалася, щоби бізнес мав рівні можливості для діяльності, щоби не було рейдерського захоплення майна. Також сенатор хотів почути, який в Україні є потенціал для американських інвестицій», – розповів про перебіг зустрчі та обговорені теми Андрій Футей.

Напередодні під час зустрічі із начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком сенатор обговорив безпекову ситуацію в Україні та на її кордонах.

Сенатор Портман пообіцяв докладати зусиль, щоб українські збройні сили мали всі можливості для захисту власної території.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG