Доступність посилання

ТОП новини

Балога: Секретаріат не веде жодних переговорів про відновлення роботи парламенту


За словами голови Секретаріату Президента Віктора Балоги, за збереження коаліції, утвореної фракціями БЮТ і «Наша Україна – Народна Самооборона», відповідають виключно Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко і лідери коаліційних фракцій. І Президент наполягає на тому, щоб їхній діалог закінчився досягненням компромісу, який дозволить поновити повноцінну роботу Верховної Ради.

Голова Секретаріату також відкинув усі закиди щодо можливої причетності Банкової до появи кризових явищ усередині парламентської більшості.

На сьогоднішній зустрічі з прем’єром Юлією Тимошенко, головою фракції НУ-НС В’ячеславом Кириленком та заступником лідера фракції БЮТ Андрієм Кожемякіним спікер Арсеній Яценюк заявив, що для стабілізації роботи парламенту слід ухвалити закон про внутрішню і зовнішню політику України до 2010 року.

«Таким чином ми можемо підтримати даний документ цілим українським парламентом, а не тільки однією чи іншою частиною Верховної Ради України. Але при цьому об’єктивно, що ключовим локомотивом такої роботи повинен бути уряд країни, повинна бути політична сила і політичні партії, які підтримують уряд, обов’язково Президент України. І ми обов’язково залучимо всі політичні партії, задля того, щоб цей закон був консолідуючим актом», – зазначив Арсеній Яценюк.

Наступного тижня Голова Верховної Ради планує провести таку ж зустріч із представниками меншості.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG