Доступність посилання

ТОП новини

Праві сили Криму: заява Медведєва – підготовка «московської експансії»


Представники кримських організацій політичних партій та громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування сприймають звернення президента Росії Дмитра Медведєва до глави Української держави Віктора Ющенка як підготовку «московської експансії» напередодні президентських виборів.

«Російська правляча верхівка вже не грається в дипломатичні фрази, а розпочала повномасштабний наступ на нашу державу з метою її ліквідації», – йдеться у зверненні до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, партій, громадських організацій та «українців в Україні та цілому світі», текст якого розповсюдила кримська організація Української народної партії.

За даними УНП, крім цієї сили, документ підтримали лідери кримських організацій Народного руху України, Конгресу українських націоналістів, ВО «Свобода», УРП «Собор» та представники 13 громадських об’єднань.

«Своїм ультиматумом Медведєв намагається змусити українців стати малоросами і рабами Москви», – йдеться в заяві. Проте, вважають її автори, Кремлю «не вдасться підкосити волелюбний українських дух», і «залякування та шантаж не подіють».

Автори заяви вважають, що реакція на звернення президента Росії «зірвала маски з прислужників Москви в Україні». «В унісон зазвучали заяви представників Партії регіонів і комуністів про підтримку позиції Кремля. Але московські холуї як у Києві, так і в Криму мають пам’ятати – на війні зрадників знищують першими», – йдеться у заяві.

Її автори вимагають «на тлі прямих загроз військової агресії з боку Москви» негайно «заявити про відновлення ядерного статусу України», збільшити фінансування Збройних сил України, закрити повітряний простір України для усіх військових літаків Росії, заборонити будь-які навчання збройних формувань Росії на території України та припинити пересування російських військових за межами їхньої дислокації.

Крім того, вони просять відкликати посла України в Російській Федерації «для консультацій» та заявити про вихід зі складу СНД.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG