Доступність посилання

ТОП новини

Мiнсiм’ї створило комiсiю для перевірки подій в «Артеку»


У Мiнiстерствi в справах сім’ї, молодi та спорту створили комiсiю для перевiрки iнформацiї щодо можливого зґвалтування дiтей у Мiжнародному дитячому центрi «Артек».

Як повiдомляє прес-служба вiдомства, вiдповiдний наказ у вiвторок пiдписав мiнiстр Юрiй Павленко.

Комiсiя має ретельно перевiрити iнформацiю, поширену в ЗМI, щодо ймовiрного факту скоєння злочину проти дiтей в «Артеку» та з’ясувати всi можливi обставини подiї, повідомили у відомстві.

Сьогодні народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, до нього «звернулася мати двох дітей, які були зґвалтовані в «Артеку». За словами депутата, він звернувся до правоохоронних органів, Генпрокуратури, до уповноваженого Ради з прав людини Ніни Карпачової з проханням не допустити закриття й затягування порушеної кримінальної справи.

Зі свого боку, директор міжнародного дитячого центру Борис Новожилов і адміністрація «Артеку» спростували заяву парламентаря і закликали політиків припинити використання «Артеку» в своїх політичних цілях.

У Генеральній прокуратурі заявили, що за фактом розбещення неповнолітніх в оздоровчому центрі порушена і розслідується кримінальна справа. Затримано підозрюваного за цією справою, якому наразі суд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту до 4 місяців.
XS
SM
MD
LG