Доступність посилання

ТОП новини

«Артек» захищатиме свою честь у суді – гендиректор


Міжнародний дитячий центр «Артек» і його співробітники захищатимуть свою честь і гідність у суді, заявив генеральний директор центру Борис Новожилов.

Він уточнив, що судові позови будуть подані від юридичної особи – «Артеку», від гендиректора особисто, а також від усіх інших співробітників центру, імена яких у контексті причетності до насильства над дітьми називають сьогодні у своїх заявах і коментарях деякі народні депутати та інші посадові особи.

Тим часом, заступник Генерального прокурора Тетяна Корнякова сьогодні заявила, що в прокуратури немає даних про причетність депутатів до злочину у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

«Генеральна прокуратура щорічно здійснює перевірки додержання законодавства щодо прав дітей, організації їхнього відпочинку в «Артеку». Жодних таких порушень ніколи виявлено не було. Навпаки, я хочу відзначити, що організація і відпочинок дітей, їхнє виховання перебувають на дуже високому рівні», – наголосила Корнякова.

Зі свого боку, заступник керівника Головного управління нагляду за дотриманням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави Генеральної прокуратури Наталія Шестакова, яка регулярно інспектує «Артек», допустила, що нинішній скандал «носить політичний характер».

13 жовтня народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про факти розбещення неповнолітніх в «Артеку». За його словами, до цього начебто причетні високо посадовці.

У дитячому центрі всі звинувачення відкидають.
XS
SM
MD
LG