Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 03:21

Уряд: Ющенко має термiново ветувати закон про пiдвищення соцстандартiв


Кабiнет Мiнiстрiв проситиме Президента термiново ветувати закон про пiдвищення соцiальних стандартiв, ухваленого Верховною Радою 20 жовтня, заявляє Прем’єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко.

За її словами, ухвалення цього закону є катастрофічним для економіки України. «Він жодній людині позитиву не принесе. Він передбачатиме найпотужнішу емісію, яка тільки могла бути за всі попередні роки», – сказала Тимошенко.

При цьому прем’єр зауважила, що для реалізації норм цього закону необхідно понад 100 мільярдів гривень, яких у державному бюджеті немає.

«Це значить, що нібито благими намірами вимощено дорогу в пекло для кожної людини в країні. Це однаково, що людині, яка хворіє на цукровий діабет, від чистого серця дати кілограм цукру з’їсти. Ось такий ефект буде для країни», – наголосила Тимошенко.

Фракція БЮТ вчора закликала Віктора Ющенка застосувати право вето до закону, який передбачає збільшення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. Натомість у Партії регіонів висловили сподівання, що глава держави підпише цей закон.

Recommended

XS
SM
MD
LG