Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 06:40

Видачу земельних актів масово саботують – Тимошенко


На селекторній нараді, присвяченій вирішенню проблем системи видачі актів на землю, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що видачу земельних актів масово саботують.

«Такого саботажу, такої зневаги закону, такого неприкритого бажання заробити корупційні гроші я ніколи не бачила», –заявила Тимошенко.

З її слів, саботаж здійснюють приватні структури, які були відсторонені від видачі земельних актів, а також з політичних мотивів з боку деяких представників місцевих органів Державного комітету земельних ресурсів.

Прем'єр заявила, що всі керівники місцевих органів Держкомзему й Державного земельного кадастру, викриті в таких діях, будуть негайно звільнені.

Крім того, вона заявила, що дуже часто саботаж стається й із боку представників місцевих державних адміністрацій, і також з політичних мотивів.

«Я вас попереджаю й попереджаю радикально... У мене дуже гарна пам'ять, і ви за кожен такий випадок будете відповідати особисто», – попередила голова уряду.

Прем'єр пообіцяла оприлюднити в ЗМІ імена всіх, хто займається саботажем видачі земельних актів.

У вересні Тимошенко застерегла чиновників на місцях від саботування програми спрощеного порядку видачі актів на право власності на землю.

Кабінет Міністрів зробив безстрокової можливість одержання державних актів на право власності на землю за спрощеним порядком.

Сьогодні ж уряд доручив Міністерству внутрішніх справ провокувати хабарників у системі видачі земельних актів.

Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на селекторній нараді, присвяченій вирішенню проблем системи видачі актів на землю.
XS
SM
MD
LG