Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 03:36

Кабмін звернувся до ВООЗ за вакциною проти грипу A(H1N1)


Міністерство охорони здоров’я звернулося до Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням сприяти наданню Україні вакцини проти грипу A(H1N1). Про це сказав голова МОЗ Василь Князевич на засіданні уряду.

«Ми працюємо над тим, щоб і проти грипу A(H1N1) ми одержали вакцину. Ми звернулися до Всесвітньої організації охорони здоров’я, відпрацьовуємо питання ще з деякими країнами», – сказав Князевич.

Він попросив Міністерство закордонних справ посприяти в цьому питанні.

Крім того, говорячи про спалах вірусних захворювань у західних областях, Князевич зазначив, що там буде необхідно проведення вакцинації навіть проти сезонного грипу.

Крім того, міністр повідомив, що ВООЗ готова надати допомогу українським фахівцям і Міністерству охорони здоров’я для того, щоб установити причину смерті й захворювань людей на грип у Тернопільській, Івано-Франківській і Львівській областях.

Мінохорони здоров’я створило комісію для вивчення причин зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції в цих регіонах. Вчора МОЗ підтвердило 20 випадків смерті в Тернопільській, Івано-Франківській і Львівській областях.
XS
SM
MD
LG