Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ закликає звертатися до лікарів при перших ознаках застуди


Міністерство охорони здоров’я закликає громадян України при перших ознаках застудних захворювань невідкладно звертатися до лікарів.

«Лікарі знають, як надавати допомогу, але є проблема своєчасного звернення до лікаря. Зараз нам треба дуже інтенсивно працювати з населенням. Паніки тут не повинно бути. По-перше, звернення до лікаря, а у лікаря – відповідний алгоритм роботи», – заявив міністр охорони здоров’я Василь Князевич сьогодні на засіданні уряду.

Міністр також назвав необхідним звернення до керівників підприємств з проханням «відпускати людей, які погано себе почувають».

«Треба хворих людей ізолювати, а вдома з ними можуть працювати лікарі. Це найкращий вихід, як запобігти розповсюдженню епідемії», – додав Князевич.

Зі свого боку, прем’єр Юлія Тимошенко доручила підготувати необхідне звернення до громадян із закликом своєчасного звернення до лікарів.

За даними МОЗ, за цей місяць 20 людей у західних областях України померли, за попередніми даними, від пневмонії. Наразі проводять дослідження для встановлення точної причини смерті цих людей. У МОЗ наголосили, що наразі точно неможливо сказати, що ці люди померли від грипу A/H1N1.
XS
SM
MD
LG