Доступність посилання

ТОП новини
24 вересня 2020, Київ 15:06

МОЗ закликає звертатися до лікарів при перших ознаках застуди


Міністерство охорони здоров’я закликає громадян України при перших ознаках застудних захворювань невідкладно звертатися до лікарів.

«Лікарі знають, як надавати допомогу, але є проблема своєчасного звернення до лікаря. Зараз нам треба дуже інтенсивно працювати з населенням. Паніки тут не повинно бути. По-перше, звернення до лікаря, а у лікаря – відповідний алгоритм роботи», – заявив міністр охорони здоров’я Василь Князевич сьогодні на засіданні уряду.

Міністр також назвав необхідним звернення до керівників підприємств з проханням «відпускати людей, які погано себе почувають».

«Треба хворих людей ізолювати, а вдома з ними можуть працювати лікарі. Це найкращий вихід, як запобігти розповсюдженню епідемії», – додав Князевич.

Зі свого боку, прем’єр Юлія Тимошенко доручила підготувати необхідне звернення до громадян із закликом своєчасного звернення до лікарів.

За даними МОЗ, за цей місяць 20 людей у західних областях України померли, за попередніми даними, від пневмонії. Наразі проводять дослідження для встановлення точної причини смерті цих людей. У МОЗ наголосили, що наразі точно неможливо сказати, що ці люди померли від грипу A/H1N1.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG