Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті розроблена система оперативного інформування про грип


Фахівці Івано-Франківського регіонального центру зовнішнього незалежного оцінювання розробили комп’ютерну систему, яка дозволяє оперативно подавати і отримувати інформацію стосовно епідеміологічної ситуації з захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип у різних районах області, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Цю систему назвали «Все буде добре».

На сайті системи зареєструвалися відповідальні за інформування лікарі з усіх районів Прикарпаття, і лише вони мають доступ до мережі.

Двічі на день через цю систему райони та міста подають останні статистичні дані, а також у режимі он-лайн проводяться інтернет-конференції.

За словами голови обласної держадміністрації Миколи Палійчука, до системи підключена і влада, оперативна інформація з місць дає змогу швидко реагувати на проблеми.

Сьогодні на селекторній нараді Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо епідситуації досвід прикарпатців рекомендовано поширити по всій Україні.

Остання інформація щодо захворюваності на Прикарпатті: за медичною допомогою звернулося понад 63 тисячі прикарпатців, 4 тисячі 200 госпіталізовано. За останню добу є три нові випадки смерті: двоє 33-річних івано-франківців та 53-річна жінка-лікар із Калуша. В реанімації перебуває 52 чоловік, 12 у важкому стані, 9 підключені до апаратів штучної вентиляції легень, четверо у вкрай важкому стані.
XS
SM
MD
LG