Доступність посилання

ТОП новини

ВООЗ допоможе Україні в отриманні вакцини проти грипу А(H1N1)


Всесвітня організація охорони здоров’я готова допомогти Україні, щоб вакцина проти грипу А/Н1N1 з’явилася в Україні. Про це заявив керівник Міжнародної місії Європейського бюро ВООЗ Юккі Пуккіла на брифінгу у Києві.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до представників Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням допомогти забезпечити Україну вакциною від грипу A/H1N1. Таке прохання Юлія Тимошенко висловила під час зустрічі у понеділок у Києві з представниками ВООЗ.

«В Україні, як і у всьому світі, є потреба в протипандемічній вакцині, тому я просила би ВООЗ допомогти Україні забезпечити українських громадян цією вакциною», – заявила Юлія Тимошенко.

Керівник Міжнародної місії Європейського бюро ВООЗ також зазначив, що враховуючи те, що спочатку ця вакцина буде у невеликій кількості, Україна, як і інші країни світу, повинна розпочати вакцинацію з визначених пріоритетних груп ризику.

Водночас Юкка Пуккіла зазначив, що підтримує заяву Прем’єр-міністра України щодо того, що ВООЗ також рекомендує продовжувати вакцинацію проти сезонного грипу та проводити специфічну вакцинацію проти пандемічного грипу, як тільки вона буде наявна в Україні.
XS
SM
MD
LG