Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 06:07

Ющенко просить політиків не лікувати українців


За словами прес-секретаря Президента Ірини Ванникової, Віктор Ющенко вимагає, аби вакцинація населення відбувалася у суворій відповідності до рекомендацій лікарів.

«Президент України вкотре звертається до політиків з проханням не займатися лікуванням українців, а швидше самим лікуватися від політичного грипу. Бо проблема в Україні не в пандемії каліфорнійського грипу, проблема в Україні – це політичний грип, який розповсюджують своїми безвідповідальними заявами українські політики», – наголосила на брифінгу в Києві прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Ванникова повідомила, що глава держави закликав уряд, зокрема Міністерство охорони здоров’я, винести уроки з епідемії грипу і не повторити помилок у разі появи другої хвилі епідемії. Насамперед йдеться про необхідність перегляду підходу до самої політики вакцинації. Зокрема, це стосується не тільки вакцинації від грипу, а й від інших небезпечних хвороб – туберкульозу, дифтерії, кору, краснухи тощо.

При цьому прес-секретар Президента зауважила, що глава держави застерігає проти спроб перетворити вакцинацію на чергову штурмову кампанію.

Recommended

XS
SM
MD
LG