Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 06:49

«Нафтогаз» і «Газпром» внесли зміни до контракту


НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» внесли зміни у діючі контракти між компаніями про скорочення обсягу російського природного газу, що імпортується в 2009 році в Україну, з 40 до 33,51 мільярда кубічних метрів.

Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина сьогодні на прес-конференції в Кабінеті Міністрів України.

За його словами, з урахуванням передбаченої контрактами знижки за обсягами у розмірі 20%, фактично, Україна імпортує в 2009 році близько 27 мільярдів кубометрів російського газу.

Також Дубина зазначив, що в листопаді «Нафтогаз України» придбає близько 3,6 мільярда кубів, а в грудні – близько 4 мільярдів кубів російського газу.

Керівник «Нафтогазу» також повідомив, що у першому кварталі 2010 року Україна планує купити близько 7 мільярдів кубометрів газу з Росії.

Раніше офіційний представник ВАТ «Газпром» Сергій Купріянов в ефірі радіостанції «Ехо Москви» 25 листопада заявив, що в результаті підписаних 24 листопада доповнень до контракту, «Газпром» і «Нафтогаз» домовилися про зниження річних контрактних обсягів закупівлі газу в 2010 році.

Recommended

XS
SM
MD
LG