Доступність посилання

ТОП новини

Облгази просять захисту в Президента


Трудові колективи обласних газопостачальних компаній просять Президента Віктора Ющенка втрутитися у ситуацію, що склалася в газорозподільній галузі в результаті цілеспрямованих «рейдерських» дій уряду.

Про це йдеться в офіційному зверненні трудових колективів облгазів до глави держави. «Події останніх днів змусили звернутися до Вас, оскільки дії Кабінету міністрів України і Національної комісії з регулювання електроенергетики перейшли від політичних гасел у площину конкретних протиправних нормативних актів, які містять ознаки державного рейдерства», – мовиться у зверненні.

Зокрема, відзначають автори документа, дії уряду і регулятора протягом останніх двох років призвели до катастрофічних наслідків для галузі, про що свідчить той факт, «що за підсумками 9 місяців 2009 роки сукупні збитки облгазів досягли 1,2 мільярда гривень».

«Очевидним є єдиний висновок – чинний уряд штучно i цiлеспрямовано доводить пiдприємства до розвалу, банкрутства i примусової лiквiдацiї для обґрунтування визнання неефективною самої газорозподiльної системи України», – йдеться у зверненi.

Його автори вважають, що для цього було створено «міф» про нiбито величезнi борги обл- i мiськгазiв перед «Нафтогазом».

Нещодавно прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що приватнi газопостачальнi компанiї будуть позбавленi лiцензiй, якщо до кiнця цього року не погасять боргiв за газ перед «Нафтогазом України». За її словами, на сьогоднi практично всi облгази є приватними. Їхня заборгованiсть перед НАК «Нафтогаз України», за оцінками Тимошенко, становить близько 8 мільярдів гривень.
XS
SM
MD
LG