Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Київ і ЄС починають переговори про оптимізацію візового режиму


Україна розпочинає процес проведення переговорів про вдосконалення візового режиму з країнами Європейського Союзу, повідомив Президент України Віктор Ющенко.

«Ми розпочинаємо процес проведення переговорів щодо оптимізації, удосконалення візового режиму. Ми засвідчуємо, що за останній час, від дня ухвалення спрощеного візового режиму, кількість українських туристів до країн ЄС збільшилася в 2 з половиною рази», – сказав глава держави після завершення саміту Україна-ЄС у Києві.

За словами Ющенка, 40 відсотків українців за цей час побували в Євросоюзі за безкоштовними візами. «Ми й надалі маємо йти шляхом удосконалення візової політики», – сказав Президент.

Ющенко наголосив, що питання оптимізації візового режиму було одним із ключових під час київського саміту Україна-ЄС.

Навесні окремі чиновники Секретаріату Президента висловлювали думку, що Україна могла б поновити візовий режим для громадян ЄС у зв’язку з тим, що реально візовий режим для українців ослаблений не був, а чинна вже понад рік угода про спрощення оформлення віз залишається формальним документом.

Із 1 травня 2005 року громадяни ЄС більше не оформляють візи для в’їзду до України на період до 90 днів або під час транзитного проїзду.
XS
SM
MD
LG