Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 08:46

ООН у день боротьби з корупцією закликає не пропонувати і не брати хабарів


Сьогодні, в Міжнародний день боротьби з корупцією, Організація Об’єднаних Націй закликала людство взяти на себе урочисте зобов’язання не пропонувати і не брати хабарів. Про це йдеться в посланні генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна, повідомляє Центр новин ООН.

«Розкрадання суспільних коштів приватними особами спричиняє зменшення обсягу ресурсів для будівництва шкіл, лікарень, доріг і водоочисних споруд. Коли кошти, що виділяються у вигляді зовнішньої допомоги, опиняються на приватних банківських рахунках, зупиняються великі інфраструктурні проекти», – заявив генсекретар ООН.

За його словами, корупція сприяє проникненню на ринки підроблених або низькоякісних медичних препаратів, а також дозволяє вивозити небезпечні відходи на звалища або ж скидати їх в океани.

Пан Ґі Мун також наголосив, що від корупції страждає не тільки розвиток. Вона веде до фальсифікації виборів, підриває законність і може створювати загрозу для безпеки. «Минулого року ми всі переконалися в тому, що вона може мати серйозні наслідки для міжнародної фінансової системи», – заявив генеральний секретар.
XS
SM
MD
LG