Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:17

Вистава про Голодомор номінована на Шевченківську премію


Вистава «Голодна кров» Дніпропетровського міського молодіжного театру-студії «Віримо!» висунута на здобуття Національної премії України імені Шевченка. Про це повідомив режисер-постановник вистави, художній керівник театру Володимир Петренко.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в основу постановки лягли матеріали про Голодомор на Дніпропетровщині, які художній керівник зібрав разом зі своїми акторами.

У Дні Пам’яті жертв Голодомору «Голодну кров» мали змогу побачити не тільки мешканці Дніпропетровська, а й жителі Черкас, Хмельницького, Житомира, Луцька, Львова та інших міст.

Всеукраїнські гастролі театру з постановкою відбулися опісля перемоги трупи у конкурсі на підтримку вітчизняних гастролерів, який проводило Міністерство культури і туризму України.

«Голодна кров» Дніпропетровського міського молодіжного театру-студії «Віримо!» є першою в Україні виставою про Голодомор на Наддніпрянщині. Прем’єра відбулася 2008 року.

Дніпропетровський міський молодіжний театр «Віримо!» створений 1991 року, розпочинав свою роботу як драматичний гурток. За два роки міськрада ухвалила рішення, надавши театру статус професійного. Володимир Петренко і його театр неодноразово ставав переможцем загальноукраїнських та міжнародних конкурсів.

Recommended

XS
SM
MD
LG