Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:42

В Івано-Франківську видали книжку про виборче право для незрячих


Книжку «Виборче право для людей з вадами зору», надруковану шрифтом Брайля, підготувала Благодійна громадська фундація імені короля Юрія з Івано-Франківська за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, це добірка основних положень та норм українського законодавства, що регулюють права виборців та порядок проведення виборів, зокрема, з чотирьох основних документів: Конституції України, законів України «Про вибори Президента України», «Про вибори до Верховної Ради України» та «Про формування місцевих органів влади і самоврядування».

За словами представника фундації Романа Малиновського, хоча проект готувався під президентські вибори, його доповнили матеріалами й інших виборів, щоб люди з проблемами зору були краще поінформовані про виборчий процес і свої права виборців.

Підготували 400 книжок, які безкоштовно розповсюдили по всіх обласних представництвах Українського товариства сліпих.

Водночас Харківська обласна молодіжна громадська організація «Толеранс центр» випустила аудіодиски з інформаційними матеріалами про норми виборчого права в Україні. Вони також будуть поширені по всіх областях України.

Recommended

XS
SM
MD
LG